Novinky

Fantastický závěr sezóny - Caleri 7. ve GP World Cup Budapešť

Na závěr sezóny se Zuzka vypravila s Evitou a s Calerim do Budapešti, kde se v nově zrekonstruovaném areálu konaly dvouhvězdové závody započítávané do Světového poháru. V pátek se oba koně představili v Gold tour, kde dokončili shodně se dvěma chybami. V sobotu startovala pouze Evita ve 140, kde inkasovala jedno shození. V neděli pak Evita startovala v soutěži 135 cm a Caleri v GP, započítávané do Světového poháru CEL. Grand Prix překonaly pouze dvě dvojice bez trestných bodů, Zuzka s Calerim dokončila s jednou chybou a obsadila vynikající 7.místo.

V Poznani Larima třetí v soutěži Longines Ranking!

V Polsku se rozběhl seriál halových závodů pod názvem Cavaliada. Tyto závody se těší velké oblibě a na startovních listinách je tak spousta velmi zajímavých jmen. Do Polska si Zuzka přivezla Evitu R, Larimu a Caleriho.
Evita R opět nezklamala a přidala další umístění do své bohaté sbírky. V pátek dokončila s dvojitou nulou soutěž 140 cm a v sobotu díky nule a rychlému času získala 6.místo v soutěži 140 cm Speed & Music.
Larima zahájila s nulou v soutěži 135 cm a stejný výsledek předvedla i v sobotu v soutěži 145 cm LR, kde vybojovala senzační třetí místo.
Caleri startoval v soutěži 150 cm LR, kde dokončil se dvěma chybami, a v neděli pak absolvoval soutěž GP World Cup s jednou chybou.

V Holandsku opět úspěšná Evita

Na CSI Kronenberg CSI Tour de Peelbergen se opět Zuzce dařilo s Evitou R, když obsadila krásné 2.místo ze celkem 91 startujících v soutěži na úrovni 140 cm. Výborně skákal také Kleiner Lord, který získal na stejné úrovni 7.místo.

V belgickém Sentower Park se dařilo hlavně Evitě R

V rámci podzimního tréninku v Německu má Zuzka s týmem plánované výjezdy na CSI do Belgie a Holandska. První zastávkou je belgické centrum Sentower Park, Opglabbeek, kam si přivezla Larimu, Evitu R a Kleiner Lorda.
Velmi se Zuzce dařilo s Evitou R, se kterou obsadila v soutěžích 140 cm 2x 3.místo a soutěž na úrovni 145 cm dokončila se dvěma chybami. Kleiner Lord získal 5 místo v soutěži 135 cm, ve 140 cm dokončil s jednou chybou.
Na nejvyšší úrovni startovala Larima, v sobotní soutěži 150 cm dokončila se 4 tr.b.

Úspěšné dva týdny v Rumunsku

Dva týdny strávil tým v Rumunsku na premiérových závodech Herneacova International Jumping. Oba týdny Zuzka sbírala jedno umístění za druhým. V prvním týdnu obsadila 4.místo v kvalifikaci GP, ve druhé kvalifikaci na GP zase získala 8.místo s Kleiner Lordem. GP byla bohužel první víkend zrušena kvůli nepřízni počasí.
Ve druhém týdnu opět zářil Kleiner Lord v kvalifikaci na GP ziskem 6.místa, své kvality opět ukázal po ME Caleri ziskem 3.místa v LJR 145 cm. V nedělní Grand Prix Caleri vybojoval vynikající 5.místo, Kleiner Lord 7.místo, Zuzka se tak stala nejúspěšnějším jezdcem celých závodů.

CEM: Evita R čtvrtá v Diamond tour

V Martinicích se konaly Czech Equestrian Masters, závody vypsané pro několik jezdeckých disciplín. Soutěže jsou vypsány jako vícekolové. Nejvyšší tzv Diamond tour 140 + 145 cm se Zuzka účastnila s klisnou Evita R, kde obsadila celkové 4.místo. V rámcových soutěžích do 130 cm se představil Lint, kde obsadil 6.místo.